16 lipca 2013

Masaż twarzy – cudowny kosmetyk!

Czy stosujecie w swoich codziennych „rytuałach” upiększających masaż twarzy? Jeśli nie, to naprawdę radzę spróbować! Masaż ten jest zabiegiem magicznym i cudownym. Wiem o tym, gdyż sama stosuję go od półtorej roku.

Na początku trudno było mi się do niego zabrać i wydawało mi się, że zajmuje on mi zbyt wiele czasu. Z czasem jednak, masaż ten stał się moim nawykiem i stosuję go rano przed zrobieniem makijażu i wieczorem po oczyszczeniu twarzy. Obecnie jestem zachwycona efektem mojego codziennego masowania twarzy i wiem, że na pewno nie przestanę stosowania tego zabiegu. Operacje plastyczne i botox?! Nie są potrzebne! Masaż twarzy zastępuje je znakomicie!
Poniżej zamieszczam filmik, na którym pokazana jest technika wykonywania masażu. Ja stosuję Tanaka Face Massage. Ale wiem, że istnieją także inne techniki takiego masażu. Kto nie chciałby wyszczuplić twarzy, pozbyć się drugiego podbródka i zmarszczek? Efekty masażu widoczne na ostatnim filmiku.
Warto spróbować. To nic nie kosztuje!

7 komentarzy:

 1. Na pewno ciężko będzie mi się do tego zabrać jednak warto spróbować takich zabiegów:) myślę że taki masaż poprawi kondycje naszej skóry to również będzie nas trochę odprężał.
  Bardzo fajny blog obserwuje i pozdrawiam
  http://drugastronawieszaka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Myśle ze warto spróbowac:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny blog, wpadnę tu jeszcze (:
  monika-melody.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń